Kıbrıs Genç Tv İzle

368 Okunma — 03 Ocak 2023 00:32

Kıbrıs Genç TV, 31 Mayıs 1997 senesinde kurulmuş olan bir televizyon kanalıdır. Bu televizyon kanalının sahibi Ertan Birinci olarak bilinmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti televizyon kanalı olan bu kanal Kıbrıs’ın ilk özel olan televizyon kanalı şeklinde tanımlanabilir. Kanalın her saat başı haber veren bir kanal olduğu söylenebilir. Türksat 3A uydusunda bulunan kanal listesi içeriğinde yer alan Kıbrıs Genç TV kanalının uydu alıcısına tanımlamak adına gereken ve güncel olan Kıbrıs Genç TV Türksat frekans bilgilerinin bilinmesi gerekmektedir.

Kıbrıs Genç TV Güncel Olan Türksat Frekansı 

Kıbrıs Genç TV televizyon kanalı, 12610 frekansı ile yayın yapmakta. Polarizasyon değeri; H yani yatay şeklindedir. Kapsama değeri Batı olup, SR değeri 20830’dur. FEC değerinin 3/4 değerinin girilmesi gerekmektedir. Kıbrıs Genç TV kanalının SD şekilde yayın yaptığı söylenebilir.

Türksat 3A uydusunda bulunan Türksat Kıbrıs Paket 1- Batı paketinde yer alan bu kanalın uydu alıcısına yüklenmesi adına, kişi uydu alıcısına yukarıda verilmiş olan 2020 ve 2021 senesinin güncel frekanslarının girilmesi gerekmekte. Bu şekilde kanalı izlemek mümkün olacaktır.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.